Prowadzisz działalność i potrzebujesz niezawodnego telefonu? Musisz zrobić to!

utworzone przez

01.06.2023

Przeczytasz w około 3 min.

Jesteś przedsiębiorcą, więc wynajem kojarzy Ci się pewnie przede wszystkim z samochodami. Czy wiesz, że możesz wypożyczyć także smartfon – i to z górnej półki? Wynajem telefonu to znakomita alternatywa dla jego kupna. Do dyspozycji masz najnowszego iPhona albo Samsunga, a z umowy w każdej chwili możesz zrezygnować.

Czy warto wynająć telefon, jeśli prowadzi się działalność? Oczywiście! To rozwiązanie dla wszystkich zabieganych przedsiębiorców, którzy potrzebują niezawodnych urządzeń wysokiej klasy, a przy tym nie chcą tracić czasu na formalności i skomplikowane umowy.

Wynajem telefonu iPhone lub Samsung z PHOX jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Wszystko zrobisz online, a cały proces zajmie nie więcej niż kilka minut.

Wynajem czy kupno telefonu? Wcale nie musisz wiązać się długą umową

Firmowy telefon można było do tej pory kupić za gotówkę lub podpisać kilkuletnią umowę na abonament wraz z zakupem urządzeń. Oba rozwiązania miały sporo wad.

Skomplikowane umowy, drobne druczki, konieczność pilnowania, kiedy kończy się umowa i okres jej wypowiedzenia, jeśli chciałoby się przejść do innego operatora. Wysoki abonament, gdy zależy Ci na flagowcu z najnowszej serii. Jeśli prowadzisz działalność, pewnie dobrze znasz te bolączki.

Przeczytaj na blogu: Leasing telefonu czy wynajem – co bardziej się opłaca?

A co, gdyby wszystkiego tego uniknąć i przejść na wynajem, tak prosty jak przy subskrypcji Netflixa czy wypożyczeniu hulajnogi?

Właśnie tak działa PHOX. Wybierasz dowolny telefon, np. najnowszy iPhone 14 albo Samsung Galaxy S23. Do dyspozycji są telefony nowe i odnowione, ale działające jak nowe i z gwarancją. Co miesiąc płacisz za wynajem ustaloną kwotę – o wiele niższą niż w przypadku kupna urządzenia. Kwota schodzi z Twojej karty, tak jak w przypadku każdej innej subskrypcji. O niczym nie musisz pamiętać i o nic się nie martwisz.

Przeczytaj na blogu: Smartfon na wynajem czy na raty?

Gdy chcesz zrezygnować, robisz to w dowolnej chwili. Gdy telefon Ci się znudzi, wymieniasz go na nowy – jedyny koszt to 149 zł za wyczyszczenie starego urządzenia z Twoich danych.

Brzmi dobrze, drogi przedsiębiorco? Pewnie!

Warto dodać, że wynajem telefonu Samsung albo iPhone z PHOX nie wiąże się z żadnymi długoterminowymi zobowiązaniami.

Zobacz najnowsze modele telefonów Samsung

Owszem, PHOX podpisuje z Tobą umowę – po to, by obie strony były zabezpieczone i po to, by dać Ci gwarancję niezmiennej ceny przez cały ten czas. W każdej chwili możesz jednak z wynajmu zrezygnować bez żadnych dodatkowych opłat czy kar za wcześniejsze zerwanie umowy. Nie ma też opłat wstępnych.

Polacy nie szanują staroci. Dane mówią same za siebie

No dobrze. Jednak jeśli kupisz telefon, zostanie on u Ciebie na zawsze, a gdy go wynajmujesz, nigdy nie będzie Twój. Też tak myślisz? To teraz zastanów się, ile razy korzystałeś ze swojego starego urządzenia po wygaśnięciu umowy, sprzedałeś je albo oddałeś, by dostało drugie życie?

Jeśli nie, nie musisz mieć wyrzutów sumienia. Jesteś w licznym gronie. Jak mówią badania, tylko 5,5% użytkowników korzysta nadal ze swojego starego telefonu po nabyciu nowego. Co robią pozostali? 47,9% chowa zużyty sprzęt do szuflady. 19,2% oddaje zbędny telefon rodzinie, dzieciom lub sprzedaje na rynku wtórnym. 12,45% oddaje telefon do punktu zbierania elektrośmieci. 0,9% wyrzuca telefon na śmietnik.

Co to oznacza? Że jeśli wydaje Ci się, że kupując telefon, a nie wypożyczając go, oszczędzasz i zyskujesz sprzęt „na zawsze”, to – no właśnie – wydaje Ci się. Prawdopodobnie w ogóle z niego nie skorzystasz i po prostu odłożysz go do szuflady. To żadna oszczędność. To zwyczajny brak troski o środowisko.

Zobacz najnowsze modele telefonów Apple

Oszczędność polega na tym, aby telefon wypożyczyć i nie kupić go, a po pewnym czasie oddać, by PHOX go odnowił i dał mu drugie życie.

Zobacz korzyści z wynajmu telefonu w PHOX!

Bezsensowność kupowania telefonów widać zwłaszcza w firmach. Żaden pracownik nie chce pracować na starym telefonie. Po skończeniu umowy używane modele lądują w magazynie lub w firmowej szufladzie, a pracownicy używają nowych. Wynajem rozwiązuje ten kłopot na zawsze. Firmowy telefon będzie zawsze nowy i w każdej chwili możesz go wymienić na jeszcze nowszy.

Wynajem smartfona rozwiązuje wiele problemów, a Ty nie musisz mieć do nich głowy

Podsumujmy. Dlaczego warto wynająć telefon zamiast go kupić, gdy prowadzisz działalność?

  • Korzystasz z telefonu bez zobowiązań i tak długo jak chcesz. Nie obciążasz się długoterminową umową, a telefon oddajesz w każdej chwili.
  • Koszt miesięcznego wynajmu to 100-200 zł, naprawdę niewiele jak za doskonałą jakość i najwyższej klasy iPhona czy Samsunga. I sporo mniej niż miesięczna rata za kupno telefonu w systemie ratalnym.
  • Możliwość odliczenia VAT i wpisania kosztów usługi wynajmu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Wynajem telefonu to doskonałe rozwiązanie, gdy wyjeżdżasz w podróż służbową. Smartfon możesz wynająć od PHOX w jednym z planów z dużym pakietem GB. Płacisz 15-30 zł dodatkowo miesięcznie, a nie musisz się martwić o koszty połączeń w czasie podróży.
  • Stłuczka, awaria, zalany telefon? PHOX naprawi Twój uszkodzony telefon w cenie miesięcznego abonamentu, i to w mgnieniu oka!
  • A co, jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego? Utrata kontraktu czy ważnego klienta, zwolnienie z pracy, a może nagła zmiana planów życiowych i wyjazd za granicę? Z PHOXEM to żaden problem. Zamykasz umowę najmu, oddajesz telefon i jesteś wolny. Żadnych rat do spłacenia.

Wynajmij telefon i wybierz super plan od PHOX Jak myślisz, opłaca się? Jeśli tak, już teraz wynajmij telefon razem z PHOX!

PODZIEL SIĘ:

DO Poczytania       

DO Poczytania

więcej artykułów